1
2
3
4
5
6
Gymba aktiivse seismise laud
1

Vähendab seismisel valeasendeid ja loob tervisliku korrektse keharühi

2

Ennetab ja vähendab tervisekaebusi läbi aktiivsete tasakaalustatud mitmekülgsete liigutuste

3

Parandab ainevahetust ja vähendab riski selja- ja õlavöötmevalude tekkeks

4

Aktiveerib süvalihaseid ja parandab tasakaalu

5

Vähendab kutsehaiguste tekkimist

6

Võimaldab kasutada tööaega samaaegselt treeninguks

Gymba – aktiivse seismise laud

Gymba aktiivse seismise laud aitab teil seistes tervislikult töötada ilma, et peaksite muretsema jalgade või selja ülekoormuse pärast. Saate kasutada tööaega samaaegselt treeninguks, mis kiirendab ainevahetust ja vereringet. Kulutate rohkem kaloreid kui istumisel või tavapäraselt seistes. Teie keskendumisvõime ja motivatsioon kasvab ning tööefektiivsus tõuseb.

Gymba aitab vähendada ja ennetada liiga pikast järjepidevast istumisest tulenevaid terviseprobleeme. Väljatöötatud spetsiaalselt selleks, et leiaksite õige tervisliku seisuasendi ja kehahoiaku. Gymba peal on mugavam seista kui põranda peal.

Teaduslikud uuringud näitavad, et naised istuvad sageli päevas kuni 7 tundi ja mehed isegi rohkem. Ligi pool sellest ajast veedetakse istudes töö juures ja ülejäänud pool kodus või mujal. Istumisaeg väheneb alles pensionieas inimestel. Tööandjad pakuvad hetkel liiga vähe alternatiive istudes töötamisele. Vähendades istumisaega ja  kasutades Gymba aktiivse seismise lauda olete tervem ja produktiivsem.

Jaluta kohapeal seistes

Gymba teeb eriliseks patenteeritud funktsioon, mis võimaldab ühe koha peal seistes kõndimisele sarnast liikumist. See aitab teil püstises asendis töötades kogu päeva aktiivne olla.

Gymba kannab Saksa AGR kvaliteedimärki “Kontrollitud ja soovitame”. AGR ehk Tervisliku Selja Kampaania on sõltumatu ühendus Saksamaal kuhu kuulub 150000 arsti ja terapeuti.

Gymba kasutamine

Igas tunnis võiks vahelduda 50 minutit istumist 10 minutilise Gymba kasutamisega. Treenituse suurenedes pikenda Gymba kasutamise aega järk-järgult, 10 minutist kuni 30 minutini ühes tunnis. Muutusi tunnete juba peale mõnepäevast kasutamist. Seistes põrandale asetatud Gymbale, loob seade teile automaatselt tervisliku korrektse keharühi ja hoiab teie lihased töös. Pöörates Gymba ümber, saate teha erinevaid harjutusi jalgadele ja lamamisharjutusi. Gymba kasutamine ei kahjusta põrandaid.

Gymba komplektis on massaažipallid, mis leevendavad jalgade lihasvalu ja jäikust. Pallid parandavad vereringet, leevendavad stressi ja pingeid.
Soovitav on hakata Gymba massaažipalle kasutama vähe haaval ja suurendada kasutamist järk-järgult vastavalt oma tundele. Komplektis on kaks erineva tugevusega massaažipallli.

Pärast tööpäeva lõppu saab Gymba hoiustada riiulil GetUpBoard-Rack. Kuni kuue Gymba kiireks asetamiseks mõeldud lamineeritud kasevineerist riiul on ühelt poolt hall ja teiseltpool valget värvi. L21,5-35xK31xS32cm. Kaal 2,1kg. Vaata lisaks ka reguleeritava kõrgusega sülearvutilaud püstises asendis töötamiseks, GetUpDeskLight.

Gymba tehnilised andmed

Laius 46,5 cm, sügavus: 30,5 cm, kõrgus: 5,5 cm, kaal: 1450 g, kasutaja maksimaalne kaal: 190 kg. Värvus: helehall, oranž, tumehall, sinine, roosa, roheline ja must. Gymba on valmistatud ökoloogilisest taaskasutatavast komposiitmaterjalist ja on toodetud ja arendatud Soomes. Tänu oma elastsusele võimaldab Gymba mitmekülgset liikumist. Garantii raamile 5 aastat.

KASUTAJATUGI

Toote- ja kasutajatugi kogemustega Activitas spetsialistidelt. Parima tulemuse saavutate Gymbat õigesti kasutades.

TASUTA TRANSPORT

Teile sobivasse Itella või Omniva pakiautomaati üle Eesti

Tarne aeg

Kauba saate kätte 4 tööpäeva jooksul

148€ 123,33 + KM

Turvaline tasumine pangaülekandega.