1
2
3
1

Säilitab keha pingevaba asendi, vabastades kaela, õlad, küünar- ja õlavarre.

2

Vähenevad karpaalkanali sündroomi oht ja ülekoormus- vigastused.

3

Loob ja soodustab tööpositsiooni klaviatuurile lähedal, tsentris.

ForearmSupportSlim – toestus küünarvartele

Toestuse unikaalne asümeetriline kuju paigutab kasutaja töökoha tsentrisse, klaviatuuri keskele. Erikujuline disain säilitab keha pingevaba asendi, vabastades kaela, õlad, küünar- ja õlavarre. Vähenevad karpaalkanali sündroomi oht ja ülekoormusvigastused.

Toestuse kuju on vöökohast eriliselt kitsas, mis loob ja soodustab tööpositsiooni klaviatuurile lähedal – väheneb küünarvarte ettesirutusliigutuste vajadus ja sellest tulenev lihaspinge.

Küünarvarretugi on suurepärane lahendus töötamiseks klaviatuuriga, keskpaigutusega kursorisuunamisseadmega ja traditsioonilise hiirega. Eriliselt õhuke disain 11mm võimaldab kasutada ka uuemaid, õhemaid klaviatuure ja sülearvuteid, randmeid koormamata.

Sobib kasutamiseks püstises tööasendis ja istudes. Vähendab pingeid käelist ja osavust nõudvatel töötegevustel ka väljaspool arvutikasutamist.

Kasutamine

Universaalsel küünarvarretoel on palju kinnitusvõimalusi ja kinnitusasendeid. Sobib kinnitamiseks kõikidele laudadele, erineva paksuse ja kujuga k.a ümara kujuga lauad. Kinnitamiseks vali sobiva pikkusega kinnituskruvid ja sobiv kinnitusklambrite asend, vastavalt lauaplaadi paksusele ja kujule.

Tehnilised andmed

Valmistatud hoolikalt valitud materjalidest, et optimaalselt toestada ja samaaegselt vabastada pingetest. Metallist põhjaplaat ei paindu läbi ja annab tootele tervikliku jäikuse. Optimaalselt pehme sisu.

Kunstnahast kattematerjal võimaldab trükkimise ajal või muu operatsiooni käigus käsi hästi libistada. Kunstnahast mikropooridega kate on vastupidav ja lihtsalt puhastatav.

Metallkinnitused võimaldavad stabiilset ja tugevat kinnitust. Komplektis on kinnitusklambrid koos erinevas mõõdus kinnituskruvidega, mis sobivad lauaplaadile paksusega kuni 3 cm.

KASUTAJATUGI

Toote- ja kasutajatugi kogemustega Activitas spetsialistidelt. Parima tulemuse saavutate toestust õigesti kasutades.

TASUTA TRANSPORT

Teile sobivasse Itella või Omniva pakiautomaati üle Eesti

Tarne aeg

Kauba saate kätte 4 tööpäeva jooksul

135€ +KM

Turvaline maksmine pangaülekandega. Soodustuse kupongikood: remote3