1
2
1

Vähendab ja ennetab käte ülekoormust, õlavöötme- ja kaelapingeid, valude tekkimist

2

Tagab õige rühi istudes ja seistes töötades

Latthiir sümmeetrlilise kehaasendi tagamiseks ja käte ülekoormuse vältimiseks BarMouseSlim

BarMouseSlim on kahe käega juhitav kursori suunamisseade, mille juhtimiseks kasutatakse torukujulist juhtlatti. BarMouse kasutamisel saavutad sümmeetrilise kehahoiaku, kuna käed asetsevad keskel ja keha lähedal, mugavas piirkonnas.

Koormus ühtlustub mõlema käe vahel, kuna juhtimislatti saab suunata kahe käega üheaegselt. Tööasend, enda ees-keskel, vähendab õlavöötme probleeme, erinevalt tavahiire kasutamisest, kus koormus on püsivalt jaotunud ühele kehapoolele.

Ebaloomulikud asendid on probleemide väljakujunemise riskifaktoriks randmetes ja käsivarres. (sisaldab allikaid: Karlqvist 1994, Jensen 1998, Haberg 1994). Kui hiir aseteseb kehale lähemal põhjustab see vähem pingeid kaelale ja õlgadele (allikad: Armstrom 1995, Cook 1998).

Kasutamine

BarMouseSlim kursori liigutamiseks rulli juhtlatti edasi-tagasi ja liiguta paremale vasakule. Juhtlatile vajutades saad klikkida. BarMouseSlim pakub kasutamiseks 9 funktsiooninuppu koos juhtlati ja kerimisrullikuga. Funktsiooninuppe saab seadistada mikrolülititega, mis asuvad klaviatuuri all. Copy ja Paste funktsiooninupud on eelseadistatud.

Iga BarMouseSlim kasutaja saab juhtimisega sujuvalt kohaneda, kuna juhtlati liikuvust ja kursori kiirust saab seadistada vajadusel aeglasemaks ja kiiremaks (patenteeritud tehnoloogia). Saad valida lati juhtimiseks pikkuse 10cm või 16cm ulatuses. Trükkimistööde ajal on mugav kasutada lühemat juhtlati kasutuspinda ja lehtisemise ajal pikemat.

Õhuke disain kohandub ka õhemate klaviatuuridega ja randmetugi toestab optimaalselt. Vajadusel võimaldab Barmouse metallraam kinnitada seadme, lisakinnituste abil (ei ole komplektis), kindlalt ja stabiilselt välja poole laua serva.

Tehnilised andmed

Töötab USB kaabliga. Ei vaja töötamiseks draivereid. Mõõtmed 465x115x25mm. Värvus hõbedane. Kunstnahast randmetugi, musta värvi. Klaviatuur ei ole komplektis. Rootsis välja töötatud, omab kahte patenti ja kolme erinevat patenditaotlust.

KASUTAJATUGI

Toote- ja kasutajatugi kogemustega Activitas spetsialistidelt. Parima tulemuse saavutate BarMouse latthiirt õigesti kasutades.

TASUTA TRANSPORT

Teile sobivasse Itella või Omniva pakiautomaati üle Eesti

Tarne aeg

Kauba saate kätte 4 tööpäeva jooksul

245,83€ +KM

Turvaline maksmine pangaülekandega.