1
2
3
4
5
6
7
1

Aitab taastuda käevigastustest

2

Soodustab lapse käelisi oskuseid

3

Aitab suurendada sõrmeliigeste liikuvust, labakäte jõudu ja vastupidavust

4

Aitab kaasa lapse kõne arengule

5

Lai harjutusvara

6

Antibakteriaalne

7

Ei ole mürgine

Teraapiavaha voolimismass kätele – Theraflex

Teraapiavaha sobib käevigastustest taastumiseks, käe jõu ja vastupidavuse arendamiseks, pingete vähendamiseks ja sõrmede- ja randmeliikuvuse suurendamiseks. Aitab leevendada stressi.

Teraapia voolimispasta soodustab lapse käelisi oskuseid. Lapsed kellel esinevad kõneprobleemid on tihti häirunud peenmotoorika (käeline tegevus), mille arendamine voolimispastaga aitab kaasa kõne arengule.

Teraapiavaha tagab mitmekesise harjutusvara, kuna võimaldab voolida palju erinevaid vorme ja kujusid. Kasutada on 5 erineva tugevusega ja värviga Theraflex voolimispastat vastavalt vajadusele. Theraflex voolimispastale on lisatud antibakteriaalset ainet.

Kasutamine

Erinevad värvid võimaldavad erineva raskusastmega harjutusi. Valige sobiva tugevusega ja suurusega voolimisvaha Theraflex 5 erineva voolimispasta seast, vajadusel konsulteerige eelnevalt Activitas tegevusterapeudiga. Suurema käe puhul on võimalik 2 pakendi sisu liita. Juhul kui teraapiavaha kasutamine on alguses liiga raske võib Theraflex voolimispastat mikrolaineahjus 30 sekundit soojendada.

Tehnilised andmed

Tunnustatud Theraflex voolimisvahadele on lisatud antibakteriaalset ainet. Theraflex Putty on lõhnatu, ei määri, ei jäta jääke käte ega laua külge. Rasvavaba. Lateksivaba. Ei ole mürgine, hüpoallergiline. Ei kivistu. Materjal sünteetiline kautšuk. Pakend sisaldab 85g voolimisvaha.

Erinevad värvid on erineva tugevusega:
beež – väga pehme
kollane – pehme
punane – keskmine
roheline – tugev
sinine – eriti tugev

KASUTAJATUGI

Toote- ja kasutajatugi kogemustega Activitas spetsialistidelt. Parima tulemuse saavutate voolimismassi õigesti kasutades.

TASUTA TRANSPORT

Teile sobivasse Itella või Omniva pakiautomaati üle Eesti

Tarne aeg

Kauba saate kätte 3 tööpäeva jooksul

12,48€ +KM

Turvaline maksmine pangaülekandega

Puhasta